O firmě

Historie

Firma Prosoton s.r.o. byla založena 15.3. 2000 za účelem podnikání se zaměřením na výrobu, instalaci a opravy el. strojů, přístrojů a zařízení. Největší důraz byl kladen na zakázkovou výrobu pro divadla, auly, sály a další prostory vybavené zvukovou a osvětlovací technikou.

Díky dlouholetým zkušenostem pracovníků firmy v daném oboru a spoluprácí s dalšími mladými odborníky podobného zaměření, nastává v roce 2003 rozšíření činnosti firmy. V tomto období také dochází k důležité spolupráci s velkou stabilizovanou firmou Gradior Group a.s., která funguje na trhu s divadelní technikou více jak 10 let a aktivně se účastní veřejných soutěží a státních zakázek. Díky širokému spektru působnosti se firma Prosoton s.r.o. stává jejím hlavním dodavatelem úzce specializované jevištní technologie jako jsou např. stmívací jednotky, řídící a ozvučovací pulty, inspicientská technika, nástupní signalizace apod. Součástí "know how" firmy je také dodávka a servis vlastního software k těmto elektronickým zařízením.

Další nemalou část předmětu podnikání pak tvoří výroba rozvaděčů nízkého napětí.

V rámci zvyšování kvality produktů a poskytování větší péče o zákazníka, získává firma Prosoton s.r.o. v roce 2005 certifikát dle ČSN EN 9001:2001.Navigace


Jazykové verze

Česky | English