DDM Unit Manager

Zvětšit ...

Program pro správu a monitorování stmívacích jednotek


Program DDM Unit Manager je určen pro správu a monitorování až 32 stmívacích jednotek DDM12xx(M) verze 2.30 a vyšší.Komunikace probíhá prostřednictvím com nebo usb portu. Signál je pak nutné převést na protokol RS485. Vhodné převodníky firma dodává spolu s programem.

Základní funkcí DDM Unit Manageru je správa stmívacích jednotek. Program umožňuje přehledně zobrazovat parametry připojených jednotek a oprávněným osobám je dovoluje také upravovat a následně nahrávat zpět. Navíc lze sledovat aktuální hodnoty výstupů jednotlivých stmívačů, jejich stav (zapnuto/vypnuto) , případně upozornění o selhání řídícího signálu DMX. Operátor tak má možnost pohodlně měnit parametry všech jednotek ve velice krátkém čase a navíc má přehled o funkčnosti řízení všech stmívacích jednotek v systému.

Zvětšit ...

Pro sledování výstupů stmívačů v grafické podobě je pak určena druhá funkce DDM Unit Manageru - Synoptická mapa. Ta umožňuje schématické zobrazení budovy spolu s rozložením koncových zařízení (většinou světel nebo zásuvek), která jsou připojena na jednotlivé výstupy stmívačů. Každé koncové zařízení je znázorněno grafickým objektem s popisem. Rožínání a zhasínání obkjektu pak vypovídá o stavu napětí na odpovídajícím zařízení.

Zkušební 60-ti minutová verze programu zde bude brzy k dispozici volně ke stáhnutí, stejně jako následné aktualizace.

Dokumenty ke stažení

    Manuál DDM Unit Manager v 1.04 (573 kB)


Navigace


Jazykové verze

Česky | English